Медіація як перспективний напрямок урегулювання спорів

11 травня 2021 р. науково-педагогічними працівниками кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін за участю заступника регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області пані Олесі Пирковської, представників кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології та магістрів 351 та 352 навчальних груп Академії ДПтС було проведено дискусійний майданчик «Медіація як перспективний напрямок урегулювання спорів в Україні».

Учасники заходу в своїх доповідях висвітлили актуальні питання, що стосуються поняття медіації як безконфліктного методу вирішення спорів у світовій юридичній практиці, ознайомились з історичними витоками та міжнародним досвідом впровадження медіації; роллю медіатора в урегулюванні спорів, з перспективи розвитку медіації в Україні, а також особливу увагу приділили формуванню медіаційних компетенцій для майбутніх юристів та правоохоронців.

Заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області пані Олеся Пирковська поділилася практичним досвідом впровадження відновного правосуддя щодо неповнолітніх.