Лижні гонки серед колективів правоохоронних органів

16 лютого на лижній базі СДЮШОР відбулися обласні змагання на Кубок Чернігівської обласної організації ФСТ «Динамо» України з лижних гонок серед колективів фізичної культури правоохоронних органів.

Згідно з програмою змагань учасники команд пройшли естафету 4х1 км вільним стилем.

До збірної команди Академії входили: начальник кафедри фізичної підготовки, капітан внутрішньої служби Дейнеко Сергій Миколайович, доцент кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу, підполковник внутрішньої служби Сикал Максим Миколайович, викладач кафедри фізичної підготовки Ткаченко Іван Васильович та слухач, лейтенант внутрішньої служби Попок Анастасія Ігорівна.

Наша збірна команда проявила спортивний характер та гідно відстояла честь Академії, посівши почесне IV місце.

Вітаємо та бажаємо нових перемог!