Літературно-мистецький вечір присвячений пам’яті Павла Глазового

22 листопада 2016 року науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії Державної пенітенціарної служби організовано та проведено літературно-мистецький вечір присвячений пам’яті Павла Глазового для курсантів та студентів Академії.

Активну участь у творчому заході прийняли магістранти денної форми навчання (Петренко Т., Пушенко Н., Рубаненко Н.) та курсанти 2 курсу (Кисельов Д., Набережний М., Чайка В., Яворська С.).

Слава нашої держави сяйнула далеко за межі своїх кордонів не лише завдяки неперевершеній і надзвичайно вражаючій за своєю мелодикою українській народній пісні, а й яскравій самобутній творчості Павла Глазового – видатного Майстра сатири і гумору.

Кафедра теорії та історії держави та права, конституційного права