Літературний вечір на вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка

18 березня в актовій залі другого навчального корпусу Академії відбувся літературний вечір на вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка. Для кожного покоління українського народу Тарас Григорович відкривається по-новому, в міру того, як зростає та поглиблюється національна історична самосвідомість українців.

Курсанти та студенти спробували себе в мистецтві віршування. Молодь у дружньому колі перегортала сторінки життя і творчості різнопланового генія Кобзаря: цитували твори, проводили аналогію з сучасністю, слухали пісні на його вірші.

Заключним акордом літературного вечора стало підбиття підсумків конкурсу відео робіт «Шевченківські дні». Перемогу здобула курсант 2 курсу факультету пробації Оля Муржак, яка за свою творчу роботу отримала ще й цінний подарунок.