Літературні читання «Пам’яті поета – офіцера»

05 квітня 125 та 124 навчальні групи на чолі з куратором Самофаловим Леонідом Прохоровичем та викладачем кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Шевченком Дмитром Михайловичем провели виховну годинну присвячену творчості полковника Чилікіна Андрія Анатолійовича «Пам’яті поета – офіцера».

Леонід Прохорович розповів біографію поета, а студенти читали його поезії зі збірок автора. Всім було цікаво послухати про таку талановиту людину та його життя. Вірші Чилікіна Андрія Анатолійовича не залишили нікого байдужим, кожен прочитав саме те, що сподобалось йому найбільше. Звучали вірші і про кохання, і про родину, друзів, Батьківщину.

Студенти залишились в захваті від чуттєвого прочитання поезії своїм куратором. Це літературне читання надихнуло та залишило після себе приємні спогади про такого чудового поета.