Легкоатлетичні змагання «Веселі старти» серед факультетів Академії

7 квітня 2019 року відповідно до плану Спартакіади в спортивній залі Академії Державної пенітенціарної служби відбулися легкоатлетичні змагання «Веселі старти» серед факультетів Академії. Змагання були проведені з метою залучення курсантів Академії до здорового способу життя через заняття різними видами спорту, виявлення найсильніших спортсменів для формування збірної команди Академії, долучення курсантів Академії до активного заняття фізичною культурою і спортом.

У турнірі взяло участь 8 команд по 3 учасники (два хлопця і одна дівчина). Спортсмени змагалися в п’яти естафетах різної складності.

У запеклій боротьбі І місце(з результатом 13 балів)виборола команда першого курсу юридичного факультету, ІІ місце(17 балів) посіла команда третього курсу факультету пробації, а ІІІ місце(20 балів)здобула команда четвертого курсу юридичного факультету.

Кафедра фізичної підготовки