Юридичний ярмарок “Legal HR Fair”

26 жовтня 2018 року курсанти юридичного факультету Владислав Адморок та Васильченко Олександр відвідали Юридичний ярмарок “Legal HR Fair” в м. Києві, організований Лігою Студентів Асоціації Правників України.

В ярмарку взяли участь 7 міжнародних та 15 провідних юридичних компаній України, а також були представлені такі державні органи, як Головне територіальне управління Міністерства юстиції і Управління НАБУ в Київській області.

Курсанти поспілкувалися з професійними HR-менеджерами, працівниками вищевказаних органів та отримали цінні знання щодо своєї майбутньої професії. Також відвідали майстер-класи від топ-менеджерів та директорів відомих компаній. Захід був насичений цікавими конкурсами та лекціями. Лектори з топових юридичних компаній розповідали про свій перший робочий досвід. Варто згадати одну цитату лектора: «Вибирати першу юридичну фірму потрібно не за розміром окладу або статусом, а за рівнем наставника».

Кожен охочий міг залишити своє резюме менеджерам та поспілкуватися про перспективи просування в юридичній фірмі. Крім того, на ярмарку проводився конкурс, в якому, за умови попередньої реєстрації, можна було виграти призи. До того ж курсантам випала ще й нагода поспілкуватися з організатором заходу.