Квест-гра до Дня Конституції України

До 27-ї річниці Конституції України було проведено виховний захід у вигляді квесту-гри для курсантів Академії Державної пенітенціарної служби, що відбувся 27 червня.

Захід було організовано та проведено старшим інспектором сектору виховної роботи відділу кадрового забезпечення та виховної роботи лейтенантом внутрішньої служби Дар’єю Бібою. До квесту-гри долучилися курсанти 2 курсу Академії.

В ході гри курсанти аналізували основні тенденції історичного розвитку України, починаючи від доби козацтва та до сьогодення. Особлива увага приділялася ролі Конституції України в державотворчому процесі. Даний захід є особливо важливим в нинішніх умовах повномасштабної війни, адже питання відстоювання соборності та незалежності нашої держави стоїть особливо гостро.

Дана подія була спрямована на виховання патріотизму, поваги до історії нашої Батьківщини, формування громадської свідомості у молодого покоління. Завдяки цьому заходу учасники мали нагоду проявити пізнавальну активність, креативне мислення, командний дух, розвинути пам’ять і увагу.