Курси з підвищення рівня кваліфікації

З 11.05. по 25.05. 2018 року в Академії Державної пенітенціарної служби підвищували рівень кваліфікації перші заступники начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України.

Згідно з графіком комплектування навчальних закладів, що належать до сфери підпорядкування Міністерства юстиції України, до Академії Державної пенітенціарної служби прибуло 13 перших заступників начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Усі слухачі, які прибули на навчання, були централізовано заселені в гуртожиток навчального корпусу № 2 Академії та забезпечені безкоштовним харчуванням. Офіцери курсів проживали в одно- та двомісних комфортних та по-сучасному облаштованих кімнатах гуртожитку.

Курси були організовані на основі розробленої та затвердженої ректором Академії Державної пенітенціарної служби навчально-професійної програми курсів підвищення кваліфікації перших заступників начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів. Начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки, полковник внутрішньої служби Боднар І. В. провів практичне заняття з дисципліни «Криміналістика» в Чернігівському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України. Слухачі ознайомились з реальними умовами праці експерта-криміналіста та отримали практичні навички.

У вільний час слухачі курсів мали можливість побачити культурні та історичні місця Чернігова. Офіцери відвідали Чернігівський обласний історичний музей імені В. В. Тарновського, Чернігівський Дитинець, Троїцько-Іллінський монастир, Антонієві печери тощо.

25 травня 2018 року відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації перших заступників начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів. Усі слухачі виконали навчальну програму, успішно склали диференційований залік з модуля фахової компетентності та отримали свідоцтва про проходження курсів підвищення кваліфікації державного зразка.