Курси з первинної професійної підготовки

З 25.02. по 10.03. 2019 року в Академії Державної пенітенціарної служби проходили курси з первинної професійної підготовки заступників начальників установ із соціально-виховної та психологічної роботи – начальників відділів соціально-виховної та психологічної роботи УВП та СІЗО ДКВС України

Згідно з графіком комплектування навчальних закладів, що належать до сфери підпорядкування Міністерства юстиції України, до Академії Державної пенітенціарної служби прибуло 21 заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи – начальників відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України.

Усі слухачі, які прибули на навчання, були централізовано заселені у гуртожиток навчального корпусу №2 Академії та забезпечені безкоштовним харчуванням. Офіцери курсів проживали в двомісних комфортних, із сучасним інтер’єром кімнатах гуртожитку.

Курси були організовані на основі розробленої освітньої програми первинної професійної підготовки заступників начальників установ із соціально-виховної та психологічної роботи – начальників відділів соціально-виховної та психологічної роботи УВП та СІЗО ДКВС України.

У вільний час зі слухачами були проведені екскурсії культурними та історичними місцями міста Чернігова.

10 березня 2019 року відбувся випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки заступників начальників установ із соціально-виховної та психологічної роботи – начальників відділів соціально-виховної та психологічної роботи УВП та СІЗО ДКВС України.

Усі слухачі виконали освітню програму, успішно склали диференційований залік з розділу фахової підготовки і отримали сертифікат про проходження курсів первинної професійної підготовки.