Курси підвищення кваліфікації

З 20.09. по 19.10. 2017 року в Академії Державної пенітенціарної служби  проходили курси  підвищення кваліфікації осіб середнього і старшого начальницького складу, які перебувають на посадах оперуповноважених по боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України.

Згідно з графіком комплектування навчальних закладів, що належать до сфери підпорядкування Міністерства юстиції України, до Академії Державної пенітенціарної служби прибуло 11 оперуповноважених середнього і старшого начальницького складу установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

19 жовтня 2017 року відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації оперативних працівників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, які перебувають на посадах оперуповноважених по боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів ДКВС України. Усі слухачі виконали навчальну програму, склали іспит з модуля фахової компетентності і отримали свідоцтво про проходження курсів підвищення кваліфікації державного зразка.

Усі слухачі, які прибули на навчання, були централізовано поселені у гуртожиток навчального корпусу № 2 Академії та забезпечені безкоштовним харчуванням. Офіцери курсів проживали в одно- та двомісних комфортних, із сучасним інтер’єром кімнатах гуртожитку. Кожна кімната облаштована всім необхідним для повноцінного проживання: телевізор, холодильник, індивідуальний санвузол, душова кабіна, цілодобове забезпечення гарячою і холодною водою.

Курси проходили на основі розробленої та затвердженої ректором Академії Державної пенітенціарної служби навчально-професійної програми курсів підвищення кваліфікації оперативних працівників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

У вільний час зі слухачами були проведені екскурсії культурними та історичними місцям міста Чернігова. Офіцери відвідали Чернігівський обласний історичний музей імені В. В. Тарновського, музей-заповідник М. Коцюбинського, художній музей Г. Галагана, Чернігівський Дитинець, Троїцько-Іллінський монастир, Антонієві печери тощо.