Курси підвищення кваліфікації оперативних працівників УВП
З 04.03. по 11.04. 2017 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбулися курси підвищення кваліфікації оперативних працівників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України.
Згідно графіку комплектування навчальних закладів, що належать до сфери підпорядкування Міністерств юстиції України до Академії Державної пенітенціарної служби прибуло 22 оперуповноважених середнього і старшого начальницького складу установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.
Всі слухачі, які прибули на навчання, були централізовано поселені у гуртожиток навчального корпусу №2 Академії та забезпечені безкоштовним харчуванням. Офіцери курсів проживали в одно та двомісних комфортних, із сучасним інтер’єром кімнатах гуртожитку. Кожна кімната об лаштована всім необхідним для повноцінного проживання: телевізор, холодильник, індивідуальний санвузол, душова кабіна,цілодобове забезпечення гарячою і холодною водою.
Курси проходили на основі розробленої та затвердженої ректором Академії Державної пенітенціарної служби навчально-професійної програми курсів підвищення кваліфікації оперативних працівників установ виконання покарань, слідчих ізоляторів. Викладач кафедри тактико спеціальної підготовки Єсипенко О.Г. проводив практичні заняття з предмету оперативна-розшукова діяльність в Державній установі «Чернігівський слідчий ізолятор», також проводились практичні заняття з дисципліни криміналістика, які були наближених до реальних умов праці експерта-криміналіста.
У вільний час зі слухачами були проведені екскурсії культурними та історичними місцями міста Чернігова. Офіцери відвідали Чернігівський обласний історичний музей імені В.В. Тарновського, Чернігівський Дитинець, Троїцько-Іллінський монастир, Антонієві печери тощо.
11 квітня 2017 року відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації оперативних працівників установ виконання покарань, слідчих ізоляторів. Всі слухачі виконали навчальну програму, склали іспит з модуля фахової компетентності і отримали свідоцтво про проходження курсів підвищення кваліфікації державного зразку.
Факультет заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників
Більше фото(//fex.net/#!935473293391(935473293391))