Курси  підвищення кваліфікації

З 29 січня по 27 лютого 2018 року в Академії Державної пенітенціарної служби  відбувалися курси  підвищення кваліфікації осіб середнього і старшого начальницького складу, які перебувають на посадах оперуповноважених установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України.

Згідно з графіком комплектування навчальних закладів, що належать до сфери підпорядкування Міністерства юстиції України, до Академії Державної пенітенціарної служби прибуло 24 оперуповноважені середнього і старшого начальницького складу установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

 Усі слухачі, які прибули на навчання, були поселені в гуртожиток навчального корпусу № 2 Академії та забезпечені безкоштовним харчуванням. Курси відбувалися на основі затвердженої ректором Академії Державної пенітенціарної служби навчально-професійної програми курсів підвищення кваліфікації оперативних працівників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

У вільний час слухачі відвідували культурні та історичні місця міста Чернігова. Вони побували в Чернігівському обласному історичному музеї імені В. В. Тарновського, Чернігівському Дитинці, Троїцько-Іллінському  монастирю, Антонієвих печерах тощо.

27 лютого 2018 року відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації оперативних працівників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, які перебувають на посадах оперуповноважених установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України. Усі слухачі виконали навчальну програму, склали іспит з модуля фахової компетентності й отримали свідоцтво про проходження курсів підвищення кваліфікації державного зразка.