Курси  підвищення кваліфікації

З 21 листопада по 20 грудня 2017 року в Академії Державної пенітенціарної служби  відбувалися курси  підвищення кваліфікації осіб середнього і старшого начальницького складу, які перебувають на посадах оперуповноважених установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України.

Згідно з графіком комплектування навчальних закладів, що належать до сфери підпорядкування Міністерства юстиції України, до Академії Державної пенітенціарної служби прибуло 27 оперуповноважених середнього і старшого начальницького складу установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Усі слухачі, які прибули на навчання, були централізовано поселені у гуртожиток навчального корпусу № 2 Академії та забезпечені безкоштовним харчуванням та житлом.

Курси проводились на основі розробленої та затвердженої ректором Академії Державної пенітенціарної служби навчально-професійної програми курсів підвищення кваліфікації оперативних працівників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

У вільний час зі слухачами були проведені екскурсії культурними та історичними місцям міста Чернігова. Офіцери відвідали Чернігівський драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, Чернігівський обласний   історичний   музей   імені   В. В.  Тарновського,   музей-заповідник М. Коцюбинського, художній музей Г. Галагана, Чернігівський Дитинець, Троїцько-Іллінський монастир, Антонієві печери тощо.

20 грудня 2017 року відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації оперативних працівників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, які перебувають на посадах оперуповноважених установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України. Усі слухачі виконали навчальну програму, склали іспит з модуля фахової компетентності та отримали свідоцтво про проходження курсів підвищення кваліфікації державного зразка.