Курси первинної професійної підготовки оперуповноважених УВП

З 01.03. по 30.03. 2018 року в Академії Державної пенітенціарної служби проходили курси первинної професійної підготовки осіб середнього і старшого начальницького складу, які обіймають посади оперуповноважених установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України.

Згідно з графіком комплектування навчальних закладів, що належать до сфери підпорядкування Міністерства юстиції України, до Академії Державної пенітенціарної служби прибуло 25 оперуповноважених середнього і старшого начальницького складу установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України.

Усі слухачі, які приїхали на навчання, були поселені в гуртожиток навчального корпусу № 2 Академії та забезпечені безкоштовним харчуванням та житлом.

Курси проходили на основі розробленої та затвердженої ректором Академії Державної пенітенціарної служби навчально-професійної програми курсів первинної професійної підготовки оперативних працівників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

У вільний час слухачі відвідали культурні та історичні місця Чернігова. Вони побували в Чернігівському обласному історичному музеї імені В. В. Тарновського, Чернігівському обласному художньому музеї імені Г. Галагана, Троїцько-Іллінському монастирі, Антонієвих печерах, на чернігівському Дитинці тощо.

30 березня 2018 року відбувся випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки оперативних працівників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, які обіймають посади оперуповноважених установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України. Всі слухачі виконали навчальну програму, склали іспит з модуля фахової компетентності та отримали свідоцтво про проходження курсів первинної професійної підготовки державного зразка.