Курси первинної професійної підготовки начальників УВП

З 17 по 29 вересня 2018 року в Академії Державної пенітенціарної служби проходили курси первинної професійної підготовки начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України.

Згідно з графіком комплектування навчальних закладів, що належать до сфери підпорядкування Міністерства юстиції України, до Академії Державної пенітенціарної служби прибуло 14 начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Усі слухачі, які прибули на навчання, були централізовано заселені у гуртожиток навчального корпусу № 2 Академії та забезпечені безкоштовним харчуванням. Офіцери курсів проживали в одно- та двомісних комфортних кімнатах гуртожитку.

Курси були організовані на основі розробленої Академією Державної пенітенціарної служби навчально-професійної програми курсів первинної професійної підготовки начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів. Начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки, полковник внутрішньої служби Боднар І.В. провів практичне заняття з дисципліни «Криміналістика» у Чернігівському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України. Слухачі ознайомились з реальними умовами праці експерта-криміналіста та отримали потрібні практичні навички.

У вільний час слухачам курсів було проведено екскурсії культурними та історичними місцями міста Чернігова. Офіцери відвідали Чернігівський обласний історичний музей імені В.В. Тарновського, Чернігівський Дитинець, Троїцько-Іллінський монастир, Антонієві печери тощо.

29 вересня 2018 року відбувся випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів. Усі слухачі виконали навчальну програму, успішно склали диференційований залік з модуля фахової компетентності та отримали свідоцтва про проходження курсів первинної професійної підготовки державного зразка.