Курсантки та студентки Академії ДПтС відвідали лекцію центру планування сім’ї Чернігівського пологового будинку

25 листопада 2016 року курсантки та студентки Академії ДПтС відвідали центр планування сім’ї Чернігівського пологового будинку та зустрілися з лікарем акушер-гінекологом, мамологом.

Здоров’я – безцінний ресурс, і набагато легше та правильніше попередити хворобу, аніж її лікувати. В повній мірі це відноситься до онкологічних захворювань молочних залоз. Виліковність раку, виявленого на ранніх стадіях, становиться з кожним роком все вище. Але ще краще завжди мати підстави для впевненості, що із здоров’ям молочних залоз все гаразд. Якраз, цій актуальній на сьогодні темі і була присвячена лекція, яку провела Єременко Ольга Іванівна лікар-гінеколог, мамолог центру планування сім’ї Чернігівського пологового будинку.

Під час лекції психолог центру планування сім’ї Олех Тетяна Михайлівна акцентувала увагу на важливості здорового способу життя в підлітковому віці для розвитку організму жінки, а згодом і для реалізації найважливішої її функції – материнства.

Сектор виховної та психологічної роботи