Курсантів Академії відзначили за активну громадську позицію

5 грудня міжнародна спільнота відзначає День волонтера. Цей день символізує діяльність небайдужих людей та організацій, які за своїм моральним обов’язком, на безкорисливій основі надають різноманітну допомогу всім, хто її потребує, надихаючи й окриляючи на життєствердні зміни в суспільстві.

Дуже приємно, що такі люди є серед представників Академії Державної пенітенціарної служби. Цьогороку Чернігівським обласним молодіжним центром за підтримки Чернігівської обласної адміністрації та Чернігівської районної ради було здійснено нагородження найбільш активних волонтерів Сіверського осередку.

Урочисто, під бурхливі оплески, подяки за активну громадянську позицію та внесок у розвиток волонтерського руху Чернігова та Чернігівської області отримали представники Академії – Кисельов Дмитро (141 н.г.), Зінчук Юлія (142 н.г.), Зацнова Вікторія (145н.г.), а також відзначили кафедру теорії та історії держави і права, конституційного права Академії ДПтС за активну правозахисну діяльність.

Факультет пробації