Курсанти відвідали фотовиставку, присвячену протидії насильства

30 листопада 2021 року курсанти Академії відвідали фотовиставку «Річ у тім…», присвячену протидії різного роду насильства, яку організувала патрульна поліція м. Чернігова. Предмети, які представлені на цій виставці, пружина, косметика, запальничка, табуретка, самокат, колготи, балетки, подушка, замок, спиці, поводок, тарілка, чеки, скрипка, гірлянда, бита мали  місце в реальних подіях, пов’язаних з домашнім насильством, згідно з інформацією, наданою Національною поліцією України.

Вони відбувалися в реальному житті в Україні. Заради спокою тих, хто пережив домашнє насильство, змінені лише деталі. Саме небайдужість до постраждалих осіб, включно з дітьми, допоможе їм знайти захист і допомогу, а інколи навіть зберегти життя: коли людина зазнає домашнього насильства, часто вона фізично не має змоги захистити себе або через стрес усвідомити, що трапилось та що їй слід робити у цій ситуації. Головний меседж заходу, який засвоїли курсанти: «Ви можете врятувати чиєсь життя, якщо не залишитесь осторонь».

Кафедра психології