курсанти та викладачі Академії взяли участь у Покровському ярмарку та посвяті учнів в козаки

12 жовтня 2016 року в загальноосвітній школі № 9 міста Чернігова відбулося свято Покрови і козацтва. З нагоди святкування керівництвом школи було організовано ряд заходів направлених на виховання у школярів патріотичного духу, любові до Вітчизни та духовної особистості в умовах сьогодення.

На святкування були запрошені гості з Академії Державної пенітенціарної служби. Курсанти та викладачі Академії взяли активну участь у Покровському ярмарку, відвідувачі мали змогу милуватися рушниками, вишитими бабусями та матусями школярів, смакувати випічку, приготовлену педагогічним складом та маленькими господинями. Виручені кошти підуть на допомогу учасникам АТО.

В програмі свята відбулися змагання між учнями старших класів та курсантами першого курсу юридичного факультету Академії. Різноманітні конкурси були направлені на визначення переможців у силі, спритності, швидкості та кмітливості. Конкурси пройшли в теплій і дружній атмосфері, численна аудиторія підтримувала свято, яке вдалося на славу.

Вінцем свята стала посвята учнів четвертого класу у козаки.Так як і багато століть назад, в часи процвітання козацького руху, гідне покоління нащадків заприсяглося вірно служити українському народові, боронити і любити Україну.

Кожен «новоспечений» козак отримав напутнє слово та ложку справжнього козацького куліша від начальника кафедри тактико-спеціальної підготовки підполковника Шамрука Олега Павловича. Він зазначив, що захист Вітчизни сьогодні, є актуальним, як ніколи, а боронити нашу державу повинні справжні козаки, сильні духом, міцні тілом, вправні та кмітливі. Продемонстрований високий рівень підготовки – це результат роботи педагогічного колективу та завзяття школярів. Можна сказати, що в ЗОШ №9 міста Чернігова вже готова гідна зміна, яка продовжить кращі традиції козацтва, і за потреби стане на захист нашої України.

Кафедра тактико-спеціальної підготовки