Курсанти та студенти Академії провели суботній день в Києві

Другий тиждень поспіль організовується поїздка курсантів, студентів та співробітників Академії до міста Києва.

1 квітня 2017 року відвідали Національний музей України у Другій світовій війні. Музейний екскурсовод детально розповів про експонати, розміщені в 16 залах загальною площею 5 тис. кв. метрів. Побували на виставці бойової техніки та озброєння, яка розташована на відкритих майданчиках. Сфотографувались на тлі монумента «Батьківщина-мати». Скульптура являє собою фігуру жінки зі щитом і мечем у руках. Висота скульптури від п’єдесталу до кінчика меча – 62 м, загальна висота – 102 м.

Відвідали Києво-Печерську Свято-Успенську Лавру. Пройшлись вузькими коридорами  печер, піднялись на Велику лаврську дзвіницю заввишки 96,52м.

Автобусом перемістились до скульптурної композиції Арка Дружби Народів, яка розташована в центрі Києва. Монумент складається з трьох елементів: самої арки у вигляді величезної веселки, бронзової скульптури двох трудящих і сцени Переяславської ради.

Наостанок прогулялись Хрещатиком – головною вулицею Києва та України,  насолоджуючись аурою і красотами цього куточка столиці.

Київ вартий того, щоб приїздити не один раз насолоджуючись живописними місцями.

Сектор виховної та психологічної роботи