Курсанти Академії ДПтС посіли призові місця у відкритому Кубку міста Чернігова з кікбоксингу

З 6 по 8 жовтня 2016 року в м. Чернігові в спортивному залі навчально-спортивної бази ФСТ “Україна” відбувся відкритий Кубок міста Чернігова з кікбоксингу, в якому приймало участь більше 120 спортсменів зі всієї області. Спортсмени Академії Державної пенітенціарної служби здобули чотири медалі різного ґатунку.

Курсант четвертого курсу Академії Посохов Сергій здобув срібну медаль в розділі лайт-контакт, курсант третього курсу Анікієнко Олександр в рівному двобої поступившись майбутньому переможцю змагань виборов бронзову медаль в розділі лоу-кік, а студент третього курсу Кравченко Сергій здобув дві срібні нагороди в розділах фул-контакт та лоу-кік.

Бажаємо подальших успіхів нашим спортсменам на змаганнях!