Курсанти Академії долучилися до флешмобу у Чернігові

Курсанти Академії Державної пенітенціарної служби долучилися до флешмобу #22PushUpChallenge у Чернігові.
У неділю, 5 лютого, флешмоб 22PushUpChallenge пройшов у Чернігові на в’їзді в місто за участю майже 1 тисяча осіб – учасників АТО, військових, курсантів, студентів, спортсменів та інших мешканців обласного центру.

“Зараз нас тут близько тисячі людей разом із дітьми. Тут присутні учасники бойових дій, кадрові військові, курсанти академії, ліцеїсти, студенти, керівники обласної адміністрації, міської ради та інші мешканці нашого славетного міста Чернігів”, – оголосив перед початком віджимання один з організаторів заходу.

Також перед початком флешмобу учасники вшанували пам’ять загиблих бійців в Авдіївці хвилиною мовчання.