Курсанти Академії долучились до заходів вшанування пам’яті  Героїв Небесної Сотні

Курсанти Академії долучились до заходів вшанування пам’яті  Героїв Небесної Сотні.

Курсанти 1-го курсу відвідали відкриття виставки світлин канадського фотохудожника Віктора Глазка «У пошуках Гідності», яка присвячена вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Під час відкриття виставки виступили: Сергій Бутко – представник Українського інституту національної пам’яті у Чернігівській області, Сергій Черняков – вчений секретар НАІЗ «Чернігів стародавній» та Тетяна Леп’явко – учасниця Революції Гідності.

Автор виставки переконаний: «Якщо хочемо свободи, свою державу, щасливе майбутнє, ми є зобов’язані назавжди пам’ятати, згадувати, особливо жертв тих, що лягли задля народу в тих днях 2014 року. І не тільки їх, але тих, хто вже віддав й далі віддає своє життя за народ і Україну».

Курсанти 2-го курсу відвідали кіно-культурний мистецький центр з патріотичного виховання дітей та молоді та переглянули фільм-реквієм «Небесна Сотня в вирій полетіла». Перед початком фільму завідуючий ККМЦ Вадим Антошин, як учасник чернігівського обласного євромайдану, розповів присутнім про значимість в житті кожного з нас героїзму Небесної Сотні. Ті буремні події на київському Майдані Незалежності у грудні 2013 – січні-лютому 2014 років назавжди увійшли в історію України.

Слухачі 5-го курсу (магістратура) відвідали Чернігівському музично-драматичному театрі іт Т.Г.Шевченка, де відбувся показ вистави «РеінкарНАЦІЯ Тараса», яка присвячена Героям Революції гідності.

У виставі використано відомі твори з Тараса Шевченка. У виконанні артистів театру глядачі могли побачити не лише сучасну інтерпретацію шевченківської «Катерини», а й відео «пекельної» боротьби на Майдані під час Революції Гідності, перші розстріли майданівців, прощання з Небесною Сотнею та материнські сльози.

Незгасна пам’ять про славетних українців, які поклали своє життя заради вільної та квітучої України, назавжди залишиться у наших серцях та душах.

Сектор виховної та психологічної роботи