Курсанти Академії вшанували жертв Корюківської трагедії

Курсанти Академії взяли участь у заходах щодо вшанування пам’яті жертв Корюківської трагедії під час Другої світової війни. У жалобних заходах з нагоди 78-х роковин Корюківської трагедії взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен, голова Чернігівської облдержамдіністрації Анна Коваленко, голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко, Корюківський міський голова Ратан Ахмедов,  представники громадськості та мешканці громади.

1-2 та 9 березня 1943 року було вбито і спалено близько 7 тисяч людей, у тому числі дітей. Ці події ввійшли в історію як наймасштабніша та найжорстокіша каральна акція нацистів у Другій світовій війні, під час якої було повністю знищене поселення з усіма мешканцями. Два дні тривала кривава розправа над жителями Корюківки. До кінця другого дня містечко майже повністю згоріло. 9 березня вороги повернулися до міста, щоб остаточно завершити криваве злодіяння.

На жаль, дотепер залишаються невідомими імена майже п’яти тисяч жертв трагедії.

Хвилиною мовчання вшанували всі учасники мітингу-реквієму  безневинно убієнних корюківчан та поклали квіти до підніжжя Меморіалу. Захід завершився поминальною літією в урочищі Гай на місці перепоховання жертв Корюківської трагедії в Меморіальному комплексі пам’яті жителів населених пунктів України, знищених нацистськими окупантами.