Курсанти Академії вибороли бронзу Всеукраїнського турніру з історії

Курсанти Академії Державної пенітенціарної служби Олександр Личик, Пантелеймон Лєбєдєв, Владислав Чайка вибороли ІІІ призове місце у VІІ Всеукраїнському студентському турнірі з історії, який проводився на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 01.08.2018 р.  № 837.

Підготовку курсантів до турніру проводили науково-педагогічні працівники Академії – професор кафедри теорії та історії держави і права, доктор історичних наук Пекарчук В. М. та доцент кафедри економіки та соціальних дисциплін, кандидат історичних наук Попружна А. В.

Турнір з історії проводився з метою залучення курсантсько-студентської молоді до активної науково-дослідної діяльності, участі у вирішенні наукових і творчих завдань, розширення контактів курсантів та студентів.