Курсанти Академії вибороли бронзу Всеукраїнського турніру з історії

Курсанти Академії Державної пенітенціарної служби Олександр Личик, Максим Волков, Сотник Катерина вибороли ІІІ призове місце у VІІІ Всеукраїнському студентському турнірі з історії, який проводився на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.08.2019 р. № 1171.

Підготовку курсантів до турніру проводили науково-педагогічні працівники Академії – професор кафедри теорії та історії держави і права, доктор історичних наук Пекарчук В. М. та доцент кафедри економіки та соціальних дисциплін, кандидат історичних наук Попружна А. В.

Турнір з історії проводився з метою залучення курсантсько-студентської молоді до активної науково-дослідної діяльності, участі у вирішенні наукових і творчих завдань, розширення контактів курсантів та студентів.

Цьогоріч в інтелектуальних змаганнях взяли участь 126 студентів у складі 42 команд, які були поділені на 2 ліги та представляли заклади вищої освіти з 19 областей України.