V Всеукраїнська студентська наукова конференція

5 квітня 2017 року курсант 116 навчальної групи Васильченко О. взяв участь у V Всеукраїнській студентській науковій конференції “Foreign Languages in Use: Academic and Professional Aspects”, присвяченій практичному використанню іноземних мов, що проводилась у м. Хмельницькому на базі Університету управління та права.

Метою проведення конференції було презентація дослідницьких робіт та оригінальних проектів курсантів та студентів різних навчальних закладів України. Представлені дослідження охоплювали різну тематику: правовий аспект; питання економіки, менеджменту і державного управління; мовний і країнознавчий аспект; проблеми захисту довкілля та тварин. Питання, висвітлені у дослідженнях студентів, мали як регіональний так і загальносвітовий характер. Слід зазначити, що робочими мовами конференції були англійська та німецька.

Фахівці з Польщі в режимі «онлайн» представили свої ідеї щодо дотримання законності в сфері виконання покарань.

Васильченко Олександр виступив з доповіддю на тему: «Проблема здоров’я жінок в установах виконання покарань у країнах Європи» («Problems of women’s health in penal institutions of European countries»). Доповідь вийшла ґрунтовною та інформативною. Інформація, представлена у доповіді курсанта, викликала зацікавленість та активне обговорення проблеми учасниками і організаторами конференції. Конференція була насичена цікавими подіями та мала велике інформативне навантаження.

Кафедра іноземних мов та ділової української мови