Курсант Академії  стала тренером дитячої збірної з плавання

26-28 жовтня 2018 року у місті Харків відбувся ІІІ-й етап Всеукраїнських змагань «Дитяча ліга плавання». Курсант першого курсу факультету пробації Академії Державної пенітенціарної служби Мірошниченко Катерина є тренером дитячої збірної та супроводжувала команду юніорів Чернігівської області.

В даних змагання брали участь приблизно 700 учасників, з яких п’ять вихованців Чернігівського клубу Desna Aqua Sport (тренер курсантка першого курсу факультету пробації Академії  Мірошниченко Катерина), наші юніори виконали другий юнацький розряд з плавання на дистанції 50 метрів на спині та 100 метрів вільний стиль. Усі члени збірної команди увійшли до двадцятки кращих плавців України.

Пишаємось нашими маленькими спортсменами та бажаємо подальших успіхів та перемог, а тренерам гордості за своїх вихованців.