Кубок «Динамо» серед правоохо- ронних органів (стрільба, теніс)

22–23 травня 2018 року в Чернігові на базі спортивного комплексу «Хімік» відбулися змагання на Кубок Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з настільного тенісу серед колективів фізичної культури правоохоронних органів Чернігівської області.

До складу команди Академії Державної пенітенціарної служби увійшли: Махлай О.А., Лазаренко М.К. та Пенчковський М.С. У змаганнях брали участь сім команд – це 21 учасник. Продемонструвавши гідну, видовищну гру, команда Академії в підсумку посіла четверте місце. Вітаємо! Молодці!

24 травня 2018 року в Чернігові на базі стрілецького тиру товариства сприяння оборони України відбулися змагання на Кубок Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України зі стрільби кульової серед колективів фізичної культури правоохоронних органів Чернігівської області.

До складу команди Академії Державної пенітенціарної служби увійшли: Шеремета О.П., Настояща У.В. та Черезов Ю.О. У змаганнях брали участь вісім команд – це 24 учасники. Команда Академії в підсумку посіла шосте командне місце. В особистій першості серед жінок третє особисте місце зайняла підполковник внутрішньої служби, старший викладач кафедри психології Настояща У.В.
Вітаємо Уляну Володимирівну з перемогою! Бажаємо нових звершень!!!