Кубок Академії з мініфутболу

Сонячним вихідним днем, 27 жовтня 2019 року, на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Чернігів-Арена» змаганнями з мініфутболу розпочалася Спартакіада Академії Державної пенітенціарної служби серед команд магістрів, студентів та навчальних курсів юридичного факультету і факультету пробації сезону 2019–2020.

Шість команд відстоювали право на володіння перехідним Кубком Академії з мініфутболу. Сліпим жеребкуванням футболісти були поділені на дві підгрупи, де повинні були зіграти одна з одною. До групи А потрапили команди другого і четвертого курсів юридичного факультету та команда факультету пробації. До групи В увійшли команди першого і третього курсів юридичного факультету та команда студентів.

Згідно з Положенням змагань з мініфутболу команди, які посіли в підгрупах другі місця, автоматично грали за 3–4 місце, а ті, що посіли перші місця у підгрупах, – за 1–2 місце.

У запеклій боротьбі у підгрупах, де відзначалися не тільки влучні нападаючі, а й надійні воротарі, другі місця посіли команди факультету пробації та першого курсу юридичного факультету. Основний час переможців у парі – не виявив. А в серії післяматчевих пенальті терези рахунку гойдалися то на бік однієї, то на бік іншої з команд, встановивши остаточний рахунок у матчі на користь футболістів з першого курсу юридичного факультету, за ними третє місце турніру.

У фінальній зустрічі зійшлися футболісти четвертого курсу юридичного факультету та студенти. Обидві команди продемонстрували швидкісний та видовищний футбол. Впродовж усього матчу події на полі тримали в напрузі не тільки гравців, а й самих глядачів, які палко підтримували свої команди. У підсумку професіоналізм гравців та усмішка фортуни дозволила команді четвертого курсу юридичного факультету забити два голи у ворота студентів, що дозволило їм стати володарями Кубку Академії з мініфутболу 2019–2020.