Круглий стіл на тему «Жінки-демократки Чернігівщини ХІХ – ХХ ст.»

3 березня здобувачі вищої освіти юридичного факультету Академії Державної пенітенціарної служби під керівництвом доцента кафедри економіки та соціальних дисциплін Алли Попружної взяли участь у круглому столі на тему «Жінки-демократки Чернігівщини ХІХ – першої половини ХХ ст.». Захід, що відбувся в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка, провели в межах реалізації проєкту «Видатні жінки Чернігівщини».

Серед учасників круглого столу також були присутні здобувачі вищої освіти й викладачі Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка, Національного університету «Чернігівська політехніка» та представники громадської організації «Спілка жінок Чернігівщини».

Здобувач вищої освіти 137-ї навчальної групи Олександр Ворушило виступив з доповіддю «Увічнення пам’яті жінок-учасниць демократичного руху на Чернігівщині у другій половині ХІХ – на початку ХХ століття», а здобувачка вищої освіти 123-ї навчальної групи Ярослава Варламова представила доповідь на тему «Жінки на варті Соборності: Ольга Петлюра».