Захист дітей України на сучасному етапі державотворення
28 листопада 2018 року науково-педагогічними працівниками кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін для курсантів та студентів Академії Державної пенітенціарної служби, які вивчають навчальні дисципліни «Пенітенціарна педагогіка» та «Соціальна педагогіка», був проведений круглий стіл на тему: «Захист дітей України на сучасному етапі державотворення».
Метою проведеного заходу було передання досвіду захисту прав і свобод дітей представниками державних служб та центрів захисту дітей України курсантам та студентам Академії Державної пенітенціарної служби на сучасному етапі розвитку держави.
У круглому столі з цікавими доповідями виступили: Мазур Л.О., директор Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Овсяник О.М., головний спеціаліст служби у справах дітей Деснянської районної у місті Чернігові ради, Попович І. М., завідувач сектору служби у справах дітей Новозаводської районної у місті Чернігові ради.
Виступили з доповідями стосовно окремих тем захисту прав дітей студенти Грабина Анастасія, Слісар Юлія та Гладир Ярослава.
Жваву дискусію підтримали вчений секретар вченої ради Академії Державної пенітенціарної служби, кандидат педагогічних наук, доцент, підполковник внутрішньої служби Єрмак С.М., науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін – професор кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Дрижак В.В., професор кафедри, кандидат історичних наук, доцент Ткаченко І.В., доцент кафедри, кандидат педагогічних наук Педорич А.В., доцент кафедри, кандидат педагогічних наук Шумейко З.Є., доцент кафедри, кандидат педагогічних наук Могильний В.Ф., доцент кафедри, кандидат філософських наук Співак В.В., курсанти та студенти 3-го курсу Академії Державної пенітенціарної служби.
Цей захід проводився з метою обговорення реалій життя дітей у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, потребують допомоги держави та звичайних громадян України.
                                                                                                                     Кафедра педагогіки та гуманітарних дисциплін