Круглий стіл з начальниками установ виконання покарань

Кафедрою тактико-спеціальної підготовки спільно з кафедрою кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології та факультетом заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників Академії Державної пенітенціарної служби було проведено круглий стіл з начальниками установ виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби на базі Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. У процесі проведення заходу були обговорені питання щодо: виявлення, вилучення та фіксації наркотичних речовин їх аналогів та прекурсорів виявлених в установах виконання покарань. Також експертами науково-дослідного центру було роз’яснено питання що до виявлення та вилучення бойової та холодної зброї, сучасні методи дактилоскопіювання та особливості проведення вищезазначених експертиз.