Круглий стіл: «Тенденції розвитку та реалізації прав людини і громадянина в Україні»

07 грудня 2016 року в Академія пенітенціарної служби проведений круглий стіл до Дня прав людини на тему: «Тенденції розвитку та реалізації прав людини і громадянина в Україні».

В роботі семінару взяли участь курсанти, студенти, викладачі Академії Державної пенітенціарної служби України, практичні працівники суду, прокуратури, пенітенціарної служби.

Мета заходу: висвітлити питання історичного процесу та сучасних тенденцій розвитку та реалізації прав людини і громадянина в Україні.

Учасники семінару з великою увагою слухали виступ прокурора Чернігівської місцевої прокуратури Тишкевич Людмили Віталіївни, суддю Прилуцького міжрайонного суду Павлова Володимира Григоровича, оперуповноваженого Криворізької установи виконання покарань з питань дотримання та захисту прав людини і громадянина в сучасній правовій державі Лаврентьева Павла Анатолійовича.

Цікаві, змістовні доповіді підготували курсанти і студенти, щодо тенденцій розвитку та реалізації прав людини і громадянина в Україні та закордоном.

Кафедра теорії та історії держави та права, конституційного права