Круглий стіл «Стресостійкість та методи її формування»

24 квітня 2018 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбувся 2-й (черговий) круглий стіл «Стресостійкість та методи її формування» під егідою науково-дослідного центру з питань діяльності органів та установ ДКВС України, представників кафедр Академії, співробітників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокатів м. Чернігова і Чернігівської області.

У ході зустрічі доцент кафедри психології, кандидат психологічних наук Дем’яненко Ю. О. висвітлила питання феномена «професійного вигорання», надала рекомендації щодо його профілактики, пояснила причини та наслідки виникнення стресових ситуацій, методів подолання наслідків стресових станів співробітників служб, чия професійна діяльність пов’язана із спілкуванням з населенням, наданням йому правової допомоги, консультативних послуг. Також на прохання учасників круглого столу старший викладач кафедри фізичної підготовки Сорокопуд В. Б. надав присутнім рекомендації щодо поведінки під час спілкування з агресивними клієнтами в приміщеннях, де відбуваються переговори та надаються консультації.