Круглий стіл щодо трудових правовідносин у сучасних умовах

Викладачі кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права провели круглий стіл на тему «Особливості трудових правовідносин у сучасних умовах» за участю курсантів 2-го курсу Академії.

Із вступним словом до присутніх звернулася начальник кафедри, кандидат юридичних наук, доцент Наталія Шамрук. У своїй доповіді акцентувала увагу на правове регулювання трудових відносин працівників – студентів очної форми навчання в сучасних умовах.

Заступник начальника кафедри Антон Сікун доповів присутнім про працю засуджених в умовах воєнного стану.

Особливу увагу учасників привернуло актуальне на сьогодні питання про особливості праці у сфері освіти в умовах воєнного стану, з яким виступила кандидат юридичних наук, доцент Оксана Мірошниченко.Крім того, науково-педагогічні працівники кафедри разом з курсантами обговорили такі проблемні питання: Гендерна рівність на робочому місці: досягнення та виклики (канд. юрид. наук, доцент Леонід Самофалов); Цифрова трансформація та її вплив на трудові правовідносини (канд. наук з держ. управл., доцент Микола Ребкало); Особливості правового регулювання праці сумісників в умовах воєнного стану (канд. юрид. наук, доцент Владислав Олійник); Особливості робочого часу та часу відпочинку в умовах воєнного стану (старший викладач кафедри Дар’я Кравець); Адаптація трудового законодавства до змін у суспільстві: виклики для законодавців та профспілок (курсантка 123 навчальної групи Ярослава Варламова); Нестандартна зайнятість: нові форми праці і їх вплив на трудові права (курсантка 121 навчальної групи Вероніка Виштак); Трудові правовідносини в епоху глобалізації: виклики та можливості (курсант 121 навчальної групи Андрій Самохатко); Трудова міграція: виклики для правового регулювання (курсантка 122 навчальної групи Аліна Аксьоненко).