Круглий стіл “Робота із суб’єктами пробації”

Круглий стіл, присвячений актуальним питанням, що виникають під час виконання альтернативних позбавленню волі кримінальних покарань, звільнення від відбування покарання з випробуванням у період воєнного стану, відбувся 20 червня на базі Чернігівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області.

У заході взяли участь старша викладачка кафедри підвищення кваліфікації працівників пробації Наталія Дудка, заступниця начальника кафедри формування та розвитку професійних компетентностей персоналу ДКВС України Людмила Олефір та персонал Чернігівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області. Працівники уповноваженого органу з питань пробації поділилися досвідом вирішення проблемних питань та кризових ситуацій в умовах воєнного стану, які виникають під час роботи із суб’єктами пробації.