Круглий стіл «Робочі будні соціального педагога в Україні»

10 жовтня 2019 року науково-педагогічними працівниками кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін для курсантів та студентів Академії Державної пенітенціарної служби, які вивчають кафедральні навчальні дисципліни, був проведений круглий стіл на тему «Робочі будні соціального педагога в Україні та за кордоном».

Мета заходу – передати досвід роботи соціального педагога в Україні, розкрити особливості роботи соціального педагога за кордоном, досвід захисту прав і свобод дітей представниками державних служб та центрів захисту дітей України курсантам та студентам Академії на сучасному етапі розвитку держави.

Із цікавими доповідями виступили – Мазур Л.О., директор Чернігівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Лаврик А.О., соціальний працівник благодійної організації «Чернігівська мережа».

Змістовні реферати стосовно окремих тем захисту прав дітей підготували студентки Бусел Вікторія, Ткач Ольга, Петренко Олеся, Акименко Влада, Кольцова Анастасія, Сендецька Анастасія.

Жваву дискусію підтримали вчений секретар вченої ради Академії Державної пенітенціарної служби, кандидат педагогічних наук, доцент Єрмак С.М., науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін – професор кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Дрижак В.В., професор кафедри, кандидат історичних наук, доцент Ткаченко І.В., доцент кафедри, кандидат педагогічних наук Педорич А.В., доцент кафедри, кандидат педагогічних наук Шумейко З.Є., доцент кафедри, доктор філософських наук Співак В.В., курсанти 4-го та 1-го курсу та студенти 3-го курсу Академії.

Круглий стіл проводився з метою обговорення реалій життя дітей у сім`ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, потребують допомоги держави та звичайних громадян України.