Круглий стіл «Психологія спілкування»

23 листопада 2018 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбувся 3-й круглий стіл «Психологія спілкування: сучасні теорії та практики ведення переговорів» зі співробітниками центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокатів м. Чернігова під егідою науково-дослідного центру з питань діяльності органів та установ ДКВС України, представників кафедр Академії, співробітників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокатів м. Чернігова і Чернігівської області.

Модератором круглого столу виступила начальник науково-дослідного центру з питань діяльності органів та установ ДКВС України Академії ДПтС, кандидат технічних наук, доцент Вікторія Аніщенко.

У ході зустрічі викладач кафедри педагогіки, кандидат педагогічних наук Могильний Ф. В. розкрив питання сучасних теорій та практик ведення переговорів, висвітлив елементи підготовки до організації ділових переговорів та надав рекомендації щодо успішних умов їх проведення.

Методист Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, практикуючий психолог Володимир Олексієнко надав рекомендації щодо успішного спілкування та налагодження психологічного контакту зі співрозмовником.

Учасники круглого столу із задоволенням взяли участь у тренінгу на активацію уваги, подолання психологічного бар’єра з клієнтом. Проведення заходу супроводжувалось жвавим спілкуванням з обговорення питань спілкування з клієнтом, що перебуває в емоційно збудженому стані, а також питань, які стосувались методів психологічного впливу на людей під час спілкування.