Профілактика наркоманії, ВІЛ/СНІДУ та злочинності серед неповнолітніх

27 вересня науково-педагогічні працівники кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права разом з курсантами 3-го курсу Академії ДПтС взяли участь у роботі круглого столу стосовно підведення підсумків проведених з лютого по травень 2017 року курсантами Академії в загальноосвітніх школах міста Чернігова за програмою «ВИБІР ­ 5» тренінгів «Профілактика наркоманії, ВІЛ/СНІДУ та злочинності серед неповнолітніх».

Захід відбувся в малій залі засідань Чернігівської міської ради під головуванням заступника міського голови Ломака О. А. Під час проведення відбулося нагородження курсантів сертифікатами тренерів. Варто зазначити, що курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби вже не один рік беруть участь у проведенні профілактичної програми «ВИБІР ­ 5» якою передбачається організація та проведення уроків у загальноосвітніх закладах м. Чернігова.