Круглий стіл «Права дитини: тільки факти»

23 березня 2018 року в рамках проведення практичних занять з дисципліни «Філософія права» професором кафедри економіки та соціальних дисциплін Доній Н. Є. було організовано круглий стіл на тему «Права дитини: тільки факти». В роботі круглого столу взяли участь слухачі магістратури першого року навчання юридичного факультету, а в ролі експертів були запрошені: Майшев О. О., член ревізійної комісії Національної спілки журналістів, шеф-редактор інтернет-видань «Європейська Україна» та «Чернігівський формат»; Старіков В. Ю., командир штурмового взводу № 1 (м. Дніпро) воєнізованого формування Південно-східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України; Гончаренко О. Г., начальник кафедри економіки та соціальних дисциплін; Аніщенко В. О., керівник науково-дослідного центру з питань діяльності органів та установ ДКВС України.

Під час засідання круглого столу учасниками обговорювалися питання правового статусу дитини та її права, враховуючи при цьому конкретний вік. Окремо учасники зупинилися на явищах, що розставляють нові акценти у відстоюванні прав дитини, а саме: феномен анскулінгу як новітня практика щодо дітей, захист прав дитини в навчальному закладі та захист прав дитини в ході військових конфліктів.

Кафедра економіки та соціальних дисциплін