Круглий стіл на тему: «Здоровий спосіб життя – тренд цивілізації»

2 березня викладачі кафедри фізичної підготовки відвідали Круглий стіл на тему: «Здоровий спосіб життя – тренд цивілізації». Організатором заходу, що проходив у прес-центрі «Чиста політика» було Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Спікерами заходу, були Лемеш Ніна Петрівна – Директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Дериземля Андрій Васильович – Начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради. Лагункова Наталія Михайлівна –  «Майстер спорту СРСР» з легкої атлетики,багаторазова призерка Кубків СРСР, Чемпіонка УРСР та України з бігу на 3000, 5000, 10000 м з кросу, чемпіонка світу з кросу у командному заліку (1988 р. , Нова Зеландія, м. Окленд), бронзова призерка Чемпіонату світу з кросу у командному заліку (1987 р. Польща, м. Варшава). Рекордсменка Чернігівської області на 1000, 1500, 3000 та 5000 м. Старший тренер-викладач з легкої атлетики комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Україна» Чернігівської міської ради,  тренер-викладач Школи вищої спортивної майстерності, керівник фізичного виховання коледжу економіки і технологій Чернігівського національного технологічного університету. Денис Песоцький – «Майстер спорту України» з боксу, чемпіон України серед юніорів, срібний призер чемпіонату Європи серед школярів 2010 року, срібний призер чемпіонату Європи серед молоді з боксу 2014 року, бронзовий призер чемпіонату України серед дорослих 2016 року, призер міжнародних турнірів з боксу 2015, 2016 роців, вихованець школи вищої спортивної майстерності Чернігівської обласної ради. Мощенко Олександр Миколайович – тренер-викладач відділення важкої атлетики комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Атлет» Чернігівської міської ради. Настоящий Анатолій Анатолійович – директор комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» Чернігівської міської ради. Ліфар Ігор Юрійович – директор Чернігівського обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

Запрошені журналісти, громадські активісти, представники влади та спортсмени обговорили ряд актуальних проблемних питань даної тематики: Обираємо стиль життя – лікуватися чи дбати про здоров’я заздалегідь. Складові здорового способу життя: здорове харчування, позитивне мислення, спорт і активний відпочинок, улюблені заняття, цікава робота, змістовне спілкування – продовжити список. Організація роботи з пропагування здорового способу життя серед населення. Досвід інших країн.

Викладачі кафедри долучаючись до обговорення представили результати власних досліджень показників стану здоров’я школярів та студентів міста Чернігів.

Результатом зустрічі став висновок, який констатував значення мотивації молодої людини у виборі здорового способу життя та необхідності масштабних змін державного та громадянського підходу до пропагування та підтримки здорового способу життя в Україні.

Кафедра фізичної підготовки