Круглий стіл «Ювенальна юстиція. Теорія та практика»
1 березня 2019 року кафедра психології Академії провела круглий стіл на тему: «Ювенальна юстиція. Теорія та практика». Мета заходу полягала в обміні досвідом практичних працівників підрозділів ювенальної юстиції, органів пробації, практичних працівників відділів соціально-виховної та психологічної роботи УВП та СІЗО ДКВС України та науково-педагогічних працівників відомчих навчальних закладів щодо навичок роботи з неповнолітніми, які знаходяться в конфлікті із законом, а також для ознайомлення з інструментами та підходами у роботі з неповнолітніми.
До участі у круглому столі було запрошено представника сектору ювенальної превенції, майора поліції Наталію Михайлівну Горох, яка поінформувала про те, що основні зусилля ювенальної превенції спрямовані на профілактику правопорушень у підлітковому середовищі шляхом проведення відповідних оперативно-профілактичних відпрацювань. Основні завдання відділу полягають у недопущенні правопорушень, а якщо такі факти все ж є, притягнути винних до відповідальності. Практичні працівники відділів соціально-виховної та психологічної роботи УВП та СІЗО ДКВС України брали активну участь в обговоренні тематичних питань.
Мету круглого столу досягнуто, поставлені завдання виконано.

Кафедра психології