Круглий стіл «Формування позитивного іміджу сім’ї»

13 травня 2019 року в Обласному молодіжному центрі відбувся круглий стіл на тему «Формування позитивного іміджу сім’ї та її соціальна підтримка». Організаторами заходу виступили Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та ГО «Спілка жінок Чернігівщини».

Науково-педагогічні працівники кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права підготували для участі в круглому столі курсанта другого курсу Личика Олександра з темою доповіді: «Організаційно-правові засади родини без насильства». У заході взяли участь представники Чернігівської ОДА, Чернігівської міської ради, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти м. Чернігова.

Наприкінці, на основі заслуханих доповідей, було сформовано пропозицію розробити конкретний план дій щодо соціальної підтримки сім’ї та звернутися до народних депутатів Верховної Ради України з метою його законодавчого закріплення. Крім того, науково-педагогічні працівники запропонували провести в закладах освіти м. Чернігова та області роботу з дітьми стосовно популяризації моделі здорової сім’ї.

Кафедра теорії та історії держави і права,

конституційного права