Круглий стіл «Філософія та бібліотека»

15 листопада 2018 року науково-педагогічні працівники кафедри економіки та соціальних дисциплін у рамках відзначення Всесвітнього дня філософії провели круглий стіл на тему «Філософія та бібліотека: споконвічні поціновувачі мудрості». У роботі круглого столу взяли участь студенти і курсанти всіх факультетів Академії ДПтС, співробітники наукової бібліотеки Академії та В.О. Аніщенко, керівник науково-дослідного центру з питань діяльності органів та установ ДКВС України.

Під час заходу учасниками було обговорено низку питань щодо місця і ролі бібліотеки в добу Google, важливості практики читання та історії тандему бібліотеки й філософії в пошуках і збереженні мудрості. Завдяки презентаціям, підготовленим курсантками 127 групи факультету пробації, учасники круглого столу мали можливість дізнатися про основні тези філософії читання, специфіку книжності як типу філософування в Київській Русі та середньовічній Європі та відкрити для себе історію функціонування Александрійської бібліотеки.

Під час роботи круглого столу також було показано цікавий фільм «Найбільш незвичні бібліотеки світу», презентований бібліотекою Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

Кафедра економіки та соціальних дисциплін