Круглий стіл до Всесвітнього дня охорони праці

02 травня 2019 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбувся круглий стіл, який приурочений до Всесвітнього дня охорони праці, що відзначається щорічно 28 квітня, а також з нагоди 100-річного ювілею Міжнародної організації праці.

У контексті цієї події було розроблено Програму спільного круглого столу за участі представників кафедри економіки та соціальних дисциплін, відділу науково-дослідної діяльності та міжнародного співробітництва, наукової бібліотеки та курсантів Академії Державної пенітенціарної служби.

Зі вступним словом до присутніх звернулася доцент кафедри економіки та соціальних дисциплін, старший лейтенант внутрішньої служби, кандидат економічних наук Сіренко К. Ю. Вона наголосила, що охорона життя і здоров’я працюючих від впливу небезпечних та шкідливих виробничих чинників має важливе соціальне значення, адже здоров’я працівників є національним багатством держави, оскільки безпосередньо впливає на працездатність людини, а значить – на її добробут.

Свої думки щодо проблем, які назріли в системі охорони праці, висловили курсанти 4 курсу, а саме: Дордука Т.С., Яременко Л.В., Янчук А.О., Гриб О.О., Кондратенко Н.В.,Набережний М.О. та Яворська С.О.

Позитивні та негативні аспекти праці засуджених як засіб ресоціалізації та виправлення обговорили Чайка В.Ю., Марканич Д.І., Ганжа Я.К.,Гавриш Н.Р. та Кульок Д.М.

Наймасштабнішу техногенну катастрофу за всю історію атомної енергетики – вибух на 4-му реакторі Чорнобильської АЕС – обговорили курсанти Година І.О. та Макієнко А.А. з демонстрацією відеоматеріалу Смірновим В.С.