Круглий стіл до Тижня права

У рамках проведення тижня права в Академії ДПтС 04.12.2019 р. у конференц-залі 1 корпусу відбувся щорічний круглий стіл зі студентами, магістрантами й курсантами, який традиційно проводить кафедра іноземних мов. Тема заходу – обговорення розвитку комунікативних компетентностей у руслі існування міжнародних освітніх програм для студентів правничих спеціальностей.

Виступ курсанта Васильченка Олександра з теми «Напрямки та форми розвитку сучасної вищої освіти», який мав на меті ознайомити присутніх з новітніми стандартами навчання в Європі в рамках програми Еразмус, викликав жваву дискусію в учасників круглого столу. Презентація магістрантів Кисельова Дмитра та Зинчук Юлії була присвячена міжнародному обміну досвідом у руслі діяльності виправних установ для неповнолітніх, а також ефективним методам перевиховання молоді. Доповідачі представили порівняння систем ювенальної юстиції України і країн Євросоюзу та відповіли на актуальні запитання про цілі, реалії й перспективи їхнього функціонування.