Круглий стіл до Дня заснування Ради Європи

05 травня 2023 р. Академією Державної пенітенціарної служби спільно із Комунальним закладом «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка» за сприяння Наукового товариства Академії проведено круглий стіл до Дня заснування Ради Європи на тему: «Європа – наш спільний дім. Участь Ради Європи в захисті прав людини в Україні».

Із вітальними словами до учасників круглого столу звернулися
в.о. ректора Академії Юлія Петровська та директор Комунального закладу «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка» Інна Аліференко.

Доповідачами круглого столу виступили: головний бібліограф Комунального закладу «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка» Оксана Плаунова, курсанти 3 курсу юридичного факультету  Олександр Ворушило, Юлія Федорова, курсант 2 курсу Вероніка Виштак, студенти 1 курсу факультету заочного навчання та навчання за кошти фізичних, юридичних осіб Вікторія Петрикей, Поліна Сіра.

Під час круглого столу відбулося урочисте підписання договору про співпрацю між Академією Державної пенітенціарної служби та Комунальним закладом «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка». У договорі мова йде про проведення спільних конференцій, семінарів, симпозіумів, конгресів, нарад, круглих столів та інших заходів за темами, що становлять взаємний інтерес.