Круглий стіл до Дня Соборності України

«Єднатися, концентруватися, а не ділитися, не розбігатися – се повинно бути у всім нашим гаслом»
Михайло Грушевський

До Дня Соборності України в Пенітенціарній академії України відбувся круглий стіл «Слово як інструмент єднання народу України». Насичена програма заняття дозволила магістрам ПАУ окунутися в світ героїчного минулого та сьогодення України, дивовиж рідної мови, колоритних національних звичаїв і традицій.

Соборність — це базова національна цінність українців. В цей день, де б не знаходились, ми доєднуємось до ланцюга злуки в спільній меті: йти вперед пліч-опліч, будуючи єдину, незалежну Україну!🇺🇦

Круглий стіл організували і провели професор кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін доктор педагогічних наук, професор Вікторія Аніщенко і доцент кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін, кандидат історичних наук Наталія Щербина.

Наприкінці заходу Вікторія Аніщенко звернулася до учасників:
“Пам’ятайте, шановні здобувачі вищої освіти, що ви – майбутнє України. А Україна – це ви. Тож своїми здобутками примножуйте українську культуру, а своїми досягненнями прославляйте нашу державу. Будьте гідними своїх предків, своєї історії, шануйте себе і будете шановані іншими!”